Uživatel: 26  Nikita

Téma: celiakie

Týká se:

 

Měla jsem to štěstí,vylosovali mě a poslali poukázky.V pondělí jsem byla v Intersparu je rozfofrovat za Spar FREE FROM.Musim říct,že jsem byla docela mile překvapená z velkého výběru a utratila mnohem víc než byla hodnota poukázek.Dopékací housky kaiserky nejsou zrovna můj šálek kávy,ale Landbrotchen (jaké si dalamánky) mi chutnají moc.Chleba balený po dvou krajíčkách chutná naprosto stejně jako moskva,kterou si za mého dětství kupovala mamka.Bezlepkové müsli a cornflakes dobré.Ale co je teda fakt vynikající tak těstoviny.Dnes jsem měla špagety a bezkonkurenčně nejlepší bezlepkový co jsem kdy jedla!!!!Takže jsem vcelku spokojená,ale ty ceny….to je děs,ostatně jako skoro všechny bezlepkové výrobky.

Uživatel: Blanka

Téma: celiakie

Týká se:

 

Jsem moc ráda, že jsme byli zařazeni do testovacího programu společnosti Interspar. Celiakií trpí má dcera, které je 13 let. Přísnou dietu je nucena dodržovat rok. Proto jsme uvítali, když se na trhu objevila ucelená řada bezlepkových výrobků, které jsou navíc velmi chutné. Dcera si oblíbila housky – kaiserky na dopékání, jsou za 10 minut hotové a chuť je opravdu velmi podobná běžnému pečivu. Také jsme vyzkoušeli již hotový celozrnný chléb, dcera je s ním rovněž velmi spokojená, protože je vhodný na cestování. Je zabalen po dvou krajíčcích, takže po rozbalení ostatní plátky nevysychají. Dále jsme vyzkoušeli máslové sušenky, po těch se skutečně jen zaprášilo. Výborným pomocníkem při vaření je hotová omáčka, dcera si velmi oblíbila holandskou. Omáčka je hotová za pár minut, je vynikající, hodí se na jakékoliv maso, či zeleninu.
Výrobky spar free from jsou velmi  chutné obohacení jídelníčku celiaků a je příjemné, že se nacházejí pod jednou střechou.
Blanka

Uživatel: franta

Téma: celiakie

Týká se: rodiny/přátel

 

Vybral jsem výrobky spíš z kategorie ‘základní potraviny’-směs na pečení ,vícezrnný chléb,kaiserky,sušenky a těstoviny + kypřicí prášek.Směs na pečení jsem ještě nestihl otestovat(pekárnu na chleba podle zaručených informací přinese Ježíšek).Ostatní výrobky splnily očekávání-od perfektního balení až po konzumaci.Malou ‘vadou na kráse’je bohužel cena.Každopádně je zavedení bezlepkových výrobků v síti Interspar přínosem pro rozšíření sortimentu bezlepkových výrobků a tím i ke zpříjemnění života celiaků.

Uživatel: ivanka22

Téma: celiakie

Týká se:

 

Dobrý den, dnes jsem nakoupila bezlepkové výrobky a hned jich pár otestovala. 1) ciabaty – připravila jsem je přesně podle návodu na obalu v troubě. Byly krásně měkké a křupavoučké. Jakoby zrovna upečené. Chuť byla mnohem lepší než jejich vůně. Mohu je jen doporučit. 2) zrníčkové ciabaty – taktéž super křupavé a velmi chutné…….doporučuji je střídat s obyčejnými ciabatami jako zdravější verzy 3) těstoviny fusilly – k nerozeznání od běžných těstovin, nerozvařily se mi – doporučuji 4) keksíky knusperkekse – velmi chutné já je natřela pomazánkou a udělala takové jednohubky a bylo to moc dobré 5) prášek do pečiva – těsto perfektně nakynulo a mám jistotu, že prášek je skutečně bezlepkový Jediné co je bohužel nepříznivé je cena těchto výrobků, 4 ciabaty 99,- to je opravdu vysoká cena, strouhanka je za stejnou cenu a je to opravdu jen malinký pytlíček ve kterém obalím tak 2-3 řízky více ne. Bohužel musím říci, že mi z tohoto testování vychází, že zůstanu u značky SCHAR. Je to taktéž velmi kvalitní a cenově příznivější.