Uživatel: Sabina

Téma: celiakie

Týká se:

 

Dobrý den, bylo velice pozitivním zjištěním, že prodejna SPAR prodává bezlaktózové výrobky. Jsou chutné a cenově dostupné. Pouze nám chybí v sortimentu sýry, šlehačka eventuelně i jiné příchutě jogurtů. Má dcera si pomalu zvyká na tuto dietu a proto děkujeme alespoň za tuto základní řadu, která se ve Vašem obchodě prodává. Velice dobré je i označení těchto potravin v regálech. Lépe se orientují i děti samotné. S pozdravem ADSA

Uživatel: Jaydeee

Téma: intolerance laktózy

Týká se: rodiny/ přátel

 

Dobrý den, děkuji za sebe i za přítelkyni, která trpí intolerancí laktózy za Vaše výrobky, které mnohé usnadňují a zároveň dobře chutnají. Bylo by skvělé, kdyby se nabídka výrobků rozšířila o sýry. myslím, že by to mnoho lidí uvítalo a odbyt by zcela jistě byl.

Uživatel: zuzocka

Téma: intolerance laktózy

Týká se: rodiny/přátel

 

Přítel trpí intolerancí laktózy, proto jsme mléčnými výrobky SPAR free from velmi potěšeni, ochutnali jsme
mléko čerstvé i trvanlivé, jogurt, zakysanou smetanu, máslo a musím říct, že jsou chuťově výborné, rovněž cena je vzhledem k ostatním podobným výrobkům, které jsou u nás složitě k dostání skvělá. Děkujeme

Uživatel: JanaK

Téma: intolerance laktózy

Týká se: rodiny/přátel

Zkušenosti jsou následující: Velmi vyhovují zakysané výrobky bez příchutě. Bohužel mé děti mají taktéž alergii na jahody, tak nelze kupovat takto ochucené výrobky. Uvítali bychom příchuť banánu, vanilky, meruňky. Také bych se v Intersparu přimlouvala za pečivo bez laktózy či syrovátky, která je stála častěji přidávána do chlebů i dalšího pečiva. Pokud budou bezlaktózové výrobky přibývat, budem velice rádi

Uživatel: Isha***

Téma: intolerance laktózy

Týká se:

 

Bezlaktozové výrobky Free from jsem vyzkoušela a jsem s nimi velmi spokojená, až na chuť jahodového jogurtu, která by se dala zlepšit, jsou všechny velmi lahodné a chutné. Velmi jsem přivítala zakysanou smetanu bez laktozy, která dosud na trhu chyběla. Uvítala bych rozšíření bezlaktozového sortimentu o sýry, tvarohy, smetanu, pudingy apod.

Uživatel: aabbzz

Téma: celiakie

Týká se:

 

Výrobky bez lepku a bez laktozy jsou velice chutné a cenově dostupné. Velice příjemně mě překvapily. Je velká škoda,že jsou dostupné jen v Intersparu. Kéž by byly Vaše výrobky i v jiných hypermaketech, které mají více prodejen (např. Tesco, Bila, Peny). Do nejbližšího Intersparu to mám 65 km a když tam dojedu 1x za měsíc tak mají skoro vše vyprodáno.

Uživatel: marenka

Téma: celiakie

Týká se:

 

Vážení, protože trpím 100% alaktázií a k tomu mám potravinovou alergii asi na 40 druhů základních potravin, váš počin – prodej bezlaktózových výrobků je pro mne neocenitelným přínosem!!!!
Výrobky jsou vynikající! Chtěla jsem vás ještě požádat, zda by nebylo možné sortiment rozšířit např. o bnezlaktózové sýry (jsou také výborné a já je zatím musím kupovat jinde), nebo o 100% žitné pečivo…

Velice děkuji za váš zájem
Marie Valentová

Uživatel: Beata

Téma: celiakie/intolerance laktózy

Týká se:

Ráda bych Vám moc poděkovala, že jsem byla vybrána k testování výrobků SPAR freem from. Vyzkoušela jsem Univerzální směs na pečení – byla jsem s ní moc spokojená, rozhodla jsem se, že ji ji budu v Intersparu kupovat pravidelně. Kaiserky k rozpečení byly výborné, ochutnali je i ostatní členové rodiny, kteří nemají celiakii a také jim moc chutnaly. Já jsem byla nadšená při ochutnání musli s ovocem. Také jsem si koupila máslové sušenky, které mě nezklamaly. Z mléčných výrobků jsem si vyzkoušela mléko, jogurty a máslo. Byla jsem moc spokojená, na jogurtech jsem si pochutnala. Já držím bezlepkovou dietu a mám také intoleranci laktózy. Po vyzkoušení výrobků SPAR freem from jsem se rozhodla, že všechny výrobky, které jsem testovala, budu v Intersparu kupovat. Jen když jsem několikrát nakupovala v Intersparu výrobky SPAR free from, byly některé produkty úplně vyprodané a dostala jsem je až při dalším nákupu. Do budoucna doufám, že je vždy na prodejně najdu.
Přeji Vám pohodové Vánoce a mnoho úspěchů -osobních i pracovních v novém roce!

Uživatel: Angelika

Téma: intolerance laktózy

Týká se:

 

Jsem ráda, že jsem byla vybrána k testování výrobků SPAR free from, protože mám problém s intolerancí laktózy. Vyzkoušela jsem jogurty SPAR free from. Moc mi všechny chutnaly , nejvíce lesní směs i ovocné -jahoda.
Byla jsem také moc spokojená se zakysanou smetanou SPAR free from. Máslo SPAR free from je lahodné, stačí ho namazat na pečivo a k tomu jako doplněk mléko SPAR free from a lahodná snídaně je připravena za chvilku. Na chuť mléka SPAR free from jsem si už zvykla, je sladší. Co je pozitivní a nejdůležitější – po všech mléčných výrobcích jsem se cítila dobře a moje problémy spojené s intolerancí laktózy se neozvaly.
Jsem pravidelná zákaznice INTERSPARU a díky tomu, že jsem si mohla vyzkoušet všechny výrobky SPAR free from jsem se přesvědčila o jejich kvalitě a pozitivním působení na mé zdraví a proto je zařadím do mého běžného jídelníčku.

Uživatel: kacax

Téma:  intolerance laktózy

Týká se: mě

 

S mléčnými výrobky SPAR Free From jsem velmi spokojená a budu je ráda nadále v Intersparu nakupovat. Těší mě, že sortiment výrobků bez laktózy je široký a ceny skutečně velmi příznivé.

Nejvíce mě potěšily ovocné jogurty a zakysaná smetana, kterou lze využít ve studené i teplé kuchyni. Vyzkoušela jsem ji s těstovinami, do skládaného dortu s piškoty a ovocem i do omáčky. Ovocné jogurty jsou opravdu výborné (prodávají se ve dvou příchutích – jahoda a lesní směs) a na českém trhu vlastně jediné bez laktózy, pominu-li drahé a nepříliš chutné sojové jogurty. Díky nové řadě SPAR Free From jsem si po dlouhé době pochutnala na vynikajícím jogurtu.

Dále jsem ochutnala crakery, máslové sušenky a čokoládu. Výrobky mi všechny moc chutnaly, vyzdvihla bych například čokoládu, která je na rozdíl od ostatních čokolád bez mléka sladká a zároveň nese značku Fear Trade, což je pro mě také velice důležité.

Všechny výrobky, včetně mléka, ochutnali i ostatní členové naší rodiny, kteří netrpí intolerancí laktózy. Vše jim velmi chutnalo a nezaznamenali chuťový rozdíl oproti „normálním“ výrobkům. Bezlaktózní mléko jsme při vaření doma začali používat běžně do všech pokrmů. Dříve jsme část pokrmu připravovali s mlékem s laktózou a menší část s mlékem bez laktózy. Takto je příprava daleko jednodušší, nemusím si své pokrmy bez laktózy označovat a dávat pozor, co právě jím.