Uživatel: 4 Eva

Téma: celiakie

Týká se:

 

Kaiserky obsahujú pšeničný škrob bez lepku. Sú bez laktózy, ale je tam mlieko. Kto nemôže mliečnu bielkovinu má smolu. Krekery mi chutili. Zajtra vyskúšam aj orieškové musli a boloňskú omáčku a aj špagety.

Uživatel: 25 Evík

Téma: celiakie

Týká se:

 

Zkoušela jsem dvě omáčky, a musím říci, že jsou si chuťově podobné. Jinak pečivo super

Uživatel: 26  Nikita

Téma: celiakie

Týká se:

 

Měla jsem to štěstí,vylosovali mě a poslali poukázky.V pondělí jsem byla v Intersparu je rozfofrovat za Spar FREE FROM.Musim říct,že jsem byla docela mile překvapená z velkého výběru a utratila mnohem víc než byla hodnota poukázek.Dopékací housky kaiserky nejsou zrovna můj šálek kávy,ale Landbrotchen (jaké si dalamánky) mi chutnají moc.Chleba balený po dvou krajíčkách chutná naprosto stejně jako moskva,kterou si za mého dětství kupovala mamka.Bezlepkové müsli a cornflakes dobré.Ale co je teda fakt vynikající tak těstoviny.Dnes jsem měla špagety a bezkonkurenčně nejlepší bezlepkový co jsem kdy jedla!!!!Takže jsem vcelku spokojená,ale ty ceny….to je děs,ostatně jako skoro všechny bezlepkové výrobky.

Uživatel: 7 martina

Téma: celiakie

Týká se:

 

Dneska jsme byli nakupovat v Intersparu ve Znojmě a měli tam všechno co bylo v letáku,i něco navíc.Kaiserky výborné,vubec se nedrobí a slané krekery jsem ani nestihla ochutnat!

Uživatel: franta

Téma: celiakie

Týká se: rodiny/přátel

 

 

100_9593

 

K jednotlivým výrobkům,které jsem (jsme)u nás otestovali: Nejhůř dopadl Brotmix-ač jistě zdravý,nechutnal vnučce,ani snaše a to je už co říci-zatím snědla všechny moje (i zmetkové )experimenty.První produkt který jsem vyzkoušel,byl prášek do pečiva-cena by ani nevadila a asi na něj časem přejdu,protože firma Öetker negarantuje poslední dobou bezlepkovost svých výrobků-i když její prášky a pudingy jsou testované.Malý problém-Váš prášek do pečiva se mně zdá “slabší”-při prvním použití(do piškotu )to “nakypřil” o něco míň ne jsem byl zvyklý,ale to je otázka praxe.
U kaiserek jsem měl problém s tím dopečením,ale to je jen otázka zkušenosti-jinak zase ta cena.Já mám v našem bezlepkářském klubu titul”náš pekař”a pečivo typu -raženka,houska,rohlík-peču pro svoje bezlepky za mnohem menší cenu.
Sušenky byly “hned pryč”,občas je určitě koupíme .
Těstoviny jsou dobré,ale “nouze” nás naučila používat levnější,nebo si dělat polévkové(i jiné)těstoviny vlastní.
Zbývá “zlatý hřeb”-chlebová směs.Tu jsem ještě nevyzkoušel-budu ji péct v domácí pekárně,kterou “přinesl Ježíšek”.Ještě ale nebyla uvedena do provozu,ale v brzku se tak stane,protože zásoba chleba,kterou jsem napekl(v horkovzdušné troubě) před vánocemi ,dochází.O výsledku Vás budu informovat dodatečně.
Poznámka na závěr-postrádám na obalech uvedení zbytkového množství lepku(případně podle staré normy gliadinu).Tento údaj ,podle mých zkušeností zajímá většinu celiaků.
Přidal jsem Vám i fotku vnučky s nákupem.
Nějak nemůžu najít sránky s odpověďmi výherců,ale o tom jak dopadl chleba Vám určitě napíši.
Zatím se loučím.
“franta”.

Uživatel: Jitka

Téma: celiakie

Týká se:

 

Pečivo k dopečení, těstoviny, slané krekry – vše moc dobré

Vyzkoušela jsem kaiserky k dopečení a ciabatky – čerstvě rozpečené bylo vynikající, škoda, že po cca 10 hodinách bylo gumové a tuhé.
Dále jsem vyzkoušela špagety, nerozvařily se a chuťově byly také dobré.
Slané crackers – nám chutnali, jsou k nerozeznání od lepkových, škoda. že jsou tak drahé.
Mini Grissini – nebyly špatné, ale kupovat je nebudu

Uživatel: emilos

Téma: celiakie

Týká se:

 

Dobrý den, děkuji za výhru.
Z nabídky bezlepkového sortimentu jsem vyzkoušel kaiserky k dopečení , těstoviny , slané krekry. Vše chutná velmi dobře.Velké mínus je vysoká cena,

Uživatel: Joja R

Téma: celiakie

Týká se:

 

Vyzkoušeli jsme pečivo k dopečení a je chuťově moc dobré.
Také špagety nám moc chutnali.
O ceně, která je u bezlepkových výrobků všeobecně vysoká si myslím, že jsou výrobky spíše dražší.
Jinak moc děkuji za výhru

Uživatel: Rasta

Téma: celiakie

Týká se:

 

Dobrý den,
vyzkoušeli jsme vaše bezlepkové pečivo k dopékání.
Pečivo jsme upekli dle postupu na obalu, po upečení bylo velice chutné, zvláště Landsbrot.
Bohužel na druhý den ( i přes uložení v mikrotenovém sáčku) bylo velice tuhé, takové gumové. Aby bylo dobré, bylo by potřeba ho každý den znovu upéct a konzumovat čerstvě upečené, což je hodně neekonomické.
To by chtělo určitě dořešit nebo nabídnout na trh pečivo, které není nutné dopékat.
Velkým minusem je cena bezlepkových výrobků, která je příliš vysoká. Jeden kousek pečiva,
které je ještě třeba dopéct za cenu přes 20,- Kč je opravdu hodně.
V každém případě děkujeme za možnost seznámit se s vaším sortimentem.
S pozdravem,
rasta

Uživatel: Jarolina

Téma: celiakie

Týká se:

Vynikající. Dcera má celiakii od svých 4 let je plně závislá na dietě. Pečivo zakoupené v intersparu je po 10minutovém dopečení v troubě vynikající a moc jí chutná. Po první zkušenosti jsme vyzkoušeli také další produkty z řady Spar free from. Děkujeme.