Uživatel: Sikio

Téma: celiakie

Týká se:

 

Jsem jedním z výherců soutěže a snažila jsem se vyzkoušet co nejvíce nových produktů, rozšířit si obzory, což mi výhra umožnila. Vyzkoušela jsem bezlepkové špagety, vřetena, cornflakes, mini Crackers a zapékací housky. Musím říct, že jejich kvalita je skvělá a velice jsem si pochutnala. Proto jistě zůstanu vašim stálým zákazníkem, jelikož výběr v našem městě je stále omezený. Například housky mi chutnaly nejvíce, ale jejich cena je vysoká a proto asi raději zůstanu u chleba z domácí pekárny. Doufám, že se sortiment i počet zákazníků časem rozšíří a ceny se k tomu budou úměrně snižovat:) Děkuji za výhru a nashledanou ve Vašem supermarketu.

Uživatel: Beata

Téma: celiakie/intolerance laktózy

Týká se:

Ráda bych Vám moc poděkovala, že jsem byla vybrána k testování výrobků SPAR freem from. Vyzkoušela jsem Univerzální směs na pečení – byla jsem s ní moc spokojená, rozhodla jsem se, že ji ji budu v Intersparu kupovat pravidelně. Kaiserky k rozpečení byly výborné, ochutnali je i ostatní členové rodiny, kteří nemají celiakii a také jim moc chutnaly. Já jsem byla nadšená při ochutnání musli s ovocem. Také jsem si koupila máslové sušenky, které mě nezklamaly. Z mléčných výrobků jsem si vyzkoušela mléko, jogurty a máslo. Byla jsem moc spokojená, na jogurtech jsem si pochutnala. Já držím bezlepkovou dietu a mám také intoleranci laktózy. Po vyzkoušení výrobků SPAR freem from jsem se rozhodla, že všechny výrobky, které jsem testovala, budu v Intersparu kupovat. Jen když jsem několikrát nakupovala v Intersparu výrobky SPAR free from, byly některé produkty úplně vyprodané a dostala jsem je až při dalším nákupu. Do budoucna doufám, že je vždy na prodejně najdu.
Přeji Vám pohodové Vánoce a mnoho úspěchů -osobních i pracovních v novém roce!

Uživatel: Ewina

Téma: celiakie

Týká se:

 

Dobrý den, vyzkoušela jsem výrobky řady free from a celkově jsem spokojena. Nejvíce jsem byla nadšena z musli, jsou výborné a nejsou v nich ovesné vločky, což ve většině bezlepkových musli bývá, a některých celiakům vadí povolené množství lepku, které v nich je a přesto jsou bezlepkové. Dále jsem ochutnala těstoviny, jsou opravdu k nerozeznání od normálních a moc opravdu moc jsem si pochutnala na dopékaném pečivu. I omáčky mě oslovily, ochutnala jsem jemné i pikantní. I v budoucnu si výrobky řady free from ráda koupím i přesto že jejich cena je vyšší.