Uživatel: 26  Nikita

Téma: celiakie

Týká se:

 

Měla jsem to štěstí,vylosovali mě a poslali poukázky.V pondělí jsem byla v Intersparu je rozfofrovat za Spar FREE FROM.Musim říct,že jsem byla docela mile překvapená z velkého výběru a utratila mnohem víc než byla hodnota poukázek.Dopékací housky kaiserky nejsou zrovna můj šálek kávy,ale Landbrotchen (jaké si dalamánky) mi chutnají moc.Chleba balený po dvou krajíčkách chutná naprosto stejně jako moskva,kterou si za mého dětství kupovala mamka.Bezlepkové müsli a cornflakes dobré.Ale co je teda fakt vynikající tak těstoviny.Dnes jsem měla špagety a bezkonkurenčně nejlepší bezlepkový co jsem kdy jedla!!!!Takže jsem vcelku spokojená,ale ty ceny….to je děs,ostatně jako skoro všechny bezlepkové výrobky.

Uživatel: franta

Téma: celiakie

Týká se: rodiny/přátel

 

 

100_9593

 

K jednotlivým výrobkům,které jsem (jsme)u nás otestovali: Nejhůř dopadl Brotmix-ač jistě zdravý,nechutnal vnučce,ani snaše a to je už co říci-zatím snědla všechny moje (i zmetkové )experimenty.První produkt který jsem vyzkoušel,byl prášek do pečiva-cena by ani nevadila a asi na něj časem přejdu,protože firma Öetker negarantuje poslední dobou bezlepkovost svých výrobků-i když její prášky a pudingy jsou testované.Malý problém-Váš prášek do pečiva se mně zdá “slabší”-při prvním použití(do piškotu )to “nakypřil” o něco míň ne jsem byl zvyklý,ale to je otázka praxe.
U kaiserek jsem měl problém s tím dopečením,ale to je jen otázka zkušenosti-jinak zase ta cena.Já mám v našem bezlepkářském klubu titul”náš pekař”a pečivo typu -raženka,houska,rohlík-peču pro svoje bezlepky za mnohem menší cenu.
Sušenky byly “hned pryč”,občas je určitě koupíme .
Těstoviny jsou dobré,ale “nouze” nás naučila používat levnější,nebo si dělat polévkové(i jiné)těstoviny vlastní.
Zbývá “zlatý hřeb”-chlebová směs.Tu jsem ještě nevyzkoušel-budu ji péct v domácí pekárně,kterou “přinesl Ježíšek”.Ještě ale nebyla uvedena do provozu,ale v brzku se tak stane,protože zásoba chleba,kterou jsem napekl(v horkovzdušné troubě) před vánocemi ,dochází.O výsledku Vás budu informovat dodatečně.
Poznámka na závěr-postrádám na obalech uvedení zbytkového množství lepku(případně podle staré normy gliadinu).Tento údaj ,podle mých zkušeností zajímá většinu celiaků.
Přidal jsem Vám i fotku vnučky s nákupem.
Nějak nemůžu najít sránky s odpověďmi výherců,ale o tom jak dopadl chleba Vám určitě napíši.
Zatím se loučím.
“franta”.

Uživatel: emilos

Téma: celiakie

Týká se:

 

Dobrý den, děkuji za výhru.
Z nabídky bezlepkového sortimentu jsem vyzkoušel kaiserky k dopečení , těstoviny , slané krekry. Vše chutná velmi dobře.Velké mínus je vysoká cena,

Uživatel: Joja R

Téma: celiakie

Týká se:

 

Vyzkoušeli jsme pečivo k dopečení a je chuťově moc dobré.
Také špagety nám moc chutnali.
O ceně, která je u bezlepkových výrobků všeobecně vysoká si myslím, že jsou výrobky spíše dražší.
Jinak moc děkuji za výhru

Uživatel: Julie

Téma: celiakie

Týká se: rodiny/přátel

 

Vařili jsme opakovaně bezlepkové těstoviny a jsme spokojeni, plně nahradí klasické těstoviny a jsme rádi, že existuje tato náhražka, děkujeme. Ohankovi

Uživatel: amitka

Téma: celiakie

Týká se: rodiny/přátel

Dobrý den,
v rámci Vaší marketingové akce jsem vyhrála poukázky na nákup bezlepkových potravin.
Zatím jsme vyzkoušeli těstoviny, o kterých můžu napsat, že jsou velice chutné, nerozvařují se a mají hezkou žlutou barvu po kukuřici, z které jsou vyráběny. I cena je za balení (0,5 kg) přijatelná.
Děkuji a jsem s pozdravem,
Věra Studeničová

Uživatel: JanaJana

Téma: celiakie 

Týká se:

 

Těstoviny SPAR FF fusili kuk.-rýž. jsou přímo dokonalé. Vaří se pouze 7 minut a jsou vynikající. Zatím nejlepší bezlepkové těstoviny, které jsme jedli. Je zde i příznivá cena.

Uživatel: Sára

Téma: celiakie

Týká se:

 

Úvodem děkuji za poukázky na BL výrobky. Nakupovala jsem ve Vaňkovce v Brně. Regál s BL výrobky jsem snadno našla byl výborně označen.Celý sortiment tam neměli, ale to mi nevadilo. Vzhledem k cenám BL výbobků jsem toho za ty poukázky moc v košíku neměla Tak jsem si dokoupila za své peníze. Výrobky jsou skvělé, hlavně těstoviny a pečivo k dopékánía sušenky .. Po několika měsících jsem měla krekry. Nelíbily se mi ceny směs na chléb 500 g za 99 Kč nebo směs na piškot či bábovku 450 g za 89 Kč je dvojnásobná jako bežná cena BL výrobků na trhu. Takové ceny si jako žena na mateřské dovolené nemohu a nechci dovolit. Nicméně mě nadchla chuť a sortiment výrobků.

Uživatel: Šárka

Téma: celiakie

Týká se: rodiny/přátel

 

Těstoviny jsou chuťově k nerozeznání od lepkových, nerozvářejí se, dobře se s nimi pracuje. Plná spokojenost.

Sušenky Mini Grissini – velmi chutné. Hodně podobné ‘dlouhým lepkovým tyčinkám se solí nebo mákem’. Balení 60 g je ale poměrně malé.

Uživatel: Sikio

Téma: celiakie

Týká se:

 

Jsem jedním z výherců soutěže a snažila jsem se vyzkoušet co nejvíce nových produktů, rozšířit si obzory, což mi výhra umožnila. Vyzkoušela jsem bezlepkové špagety, vřetena, cornflakes, mini Crackers a zapékací housky. Musím říct, že jejich kvalita je skvělá a velice jsem si pochutnala. Proto jistě zůstanu vašim stálým zákazníkem, jelikož výběr v našem městě je stále omezený. Například housky mi chutnaly nejvíce, ale jejich cena je vysoká a proto asi raději zůstanu u chleba z domácí pekárny. Doufám, že se sortiment i počet zákazníků časem rozšíří a ceny se k tomu budou úměrně snižovat:) Děkuji za výhru a nashledanou ve Vašem supermarketu.