Uživatel: Pavlína

Téma: celiakie

Týká se:

Dobrý den,

zkoušela jsem Kornbrötchen, kaiserky, čokoládový puding, Mini Grissini a Penne. Všechny výrobky mě mile překvapily, neboť chutnaly nejen opravdu dobře, ale také i zaplnily žaludek:-) Nejvíc mě potěšil čokoládový puding, který se svou konzistencí a chutí velmi podobal moučníku. Ten jsem si opravdu vychutnala. Velmi jsem také ocenila především pečivo k dopečení, protože jsem si mohla po dlouhé době dopřát teplé ještě křupavé housky a obložit si je podle nálady. Za pečivo k dopečení velmi děkuji, v budoucnu míním vyzkoušet i další druhy. Mini crissini i Penne byly také vynikající. V rámci slaných pokrmů bych jen do budoucna ocenila širší výběr. Nicméně, se zkoušenými výrobky jsem byla velmi spokojená.

S pozdravem

Pavlína

Uživatel: gallax

Téma: celiakie

Týká se: rodiny/přátel

 

Koupila jsem si směs na pizzu – už jsme to ochutnali a to těsto je jemné a jak má jinou chuť, tak mi chutnalo víc než obvykle. Snědli jsme už sladké máslové sušenky- to byla delikatesa , tam mě jen trochu vadil nepoměr: množství/cena.
A máme doma připravené müsli s oříšky- vypadají báječně a myslím že mezi svátky zmizí.
Celkově jsem s výrobky naprosto spokojena, kvalita a chuť jsou výborné. Jen jsem ráda že je nemusím kupovat stále, ta cena je celkem vysoká.