Uživatel: zuzocka

Téma: intolerance laktózy

Týká se: rodiny/přátel

 

Přítel trpí intolerancí laktózy, proto jsme mléčnými výrobky SPAR free from velmi potěšeni, ochutnali jsme
mléko čerstvé i trvanlivé, jogurt, zakysanou smetanu, máslo a musím říct, že jsou chuťově výborné, rovněž cena je vzhledem k ostatním podobným výrobkům, které jsou u nás složitě k dostání skvělá. Děkujeme

Uživatel: 4 Eva

Téma: celiakie

Týká se:

 

Kaiserky obsahujú pšeničný škrob bez lepku. Sú bez laktózy, ale je tam mlieko. Kto nemôže mliečnu bielkovinu má smolu. Krekery mi chutili. Zajtra vyskúšam aj orieškové musli a boloňskú omáčku a aj špagety.

Uživatel: 25 Evík

Téma: celiakie

Týká se:

 

Zkoušela jsem dvě omáčky, a musím říci, že jsou si chuťově podobné. Jinak pečivo super

Uživatel: 26  Nikita

Téma: celiakie

Týká se:

 

Měla jsem to štěstí,vylosovali mě a poslali poukázky.V pondělí jsem byla v Intersparu je rozfofrovat za Spar FREE FROM.Musim říct,že jsem byla docela mile překvapená z velkého výběru a utratila mnohem víc než byla hodnota poukázek.Dopékací housky kaiserky nejsou zrovna můj šálek kávy,ale Landbrotchen (jaké si dalamánky) mi chutnají moc.Chleba balený po dvou krajíčkách chutná naprosto stejně jako moskva,kterou si za mého dětství kupovala mamka.Bezlepkové müsli a cornflakes dobré.Ale co je teda fakt vynikající tak těstoviny.Dnes jsem měla špagety a bezkonkurenčně nejlepší bezlepkový co jsem kdy jedla!!!!Takže jsem vcelku spokojená,ale ty ceny….to je děs,ostatně jako skoro všechny bezlepkové výrobky.

Uživatel: 7 martina

Téma: celiakie

Týká se:

 

Dneska jsme byli nakupovat v Intersparu ve Znojmě a měli tam všechno co bylo v letáku,i něco navíc.Kaiserky výborné,vubec se nedrobí a slané krekery jsem ani nestihla ochutnat!